biuro rachunkowe Kielce

Moje biuro rachunkowe „RACHUBA” powstało w roku 2001 z myślą o obsłudze małych i średnich podmiotów gospodarczych. Jako właściciel posiadam wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości oraz obowiązkowe ubezpieczenie dla tego typu działalności. Na podstawie uchwał nr 732/110/2009 Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, posiadam również tytuł dyplomowanego księgowego oparty na Międzynarodowych Standardach Edukacyjnych ustalonych przez IFAK.

Biuro jest sygnatariuszem kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości , wpisanym na listę sygnatariuszy pod numerem ewidencyjnym A-1656.

Doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat pozwala mi na prowadzenie usług księgowo-kadrowych. Dzięki temu od wielu lat prowadzę księgowość dla szerokiego grona podmiotów gospodarczych poczynając od osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, poprzez spółki cywilne, jawne, spółki z o. o.,w tym z kapitałem zagranicznym, S A, szkoły, stowarzyszenia i fundacje.

Zapewniam swoim Klientom pewność, że zostało stworzone tylko i wyłącznie dla ich potrzeb oraz wymagań. 

Często zmieniające się przepisy podatkowe sprawiają podatnikom wiele kłopotów, natomiast ja i moi pracownicy śledzimy je na bieżąco, by móc szybko zareagować i odpowiednio doradzać naszym klientom.

Biuro jest niewielkie, ale nieustanne poszerzanie wiedzy i sumienne realizowanie zleceń umożliwia nam stworzenie najwyższej jakości usług oraz doskonałą atmosferę współpracy. Moi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę poprzez szkolenia i dostęp do profesjonalnych stron księgowo- prawnych.

Systematycznie śledzimy wprowadzane regulacje, dzięki temu możemy szybko zareagować i stosownie doradzać naszym klientom.

Ze swojej strony mogę zapewnić  iż współpracując ze mną gwarantuję pełen profesjonalizm w realizacji powierzonych obowiązków.

To, na co szczególnie warto zwrócić uwagę to fakt, że różnorodność podmiotów a także specyfika ich działalności pozwoliła mi na dynamiczny rozwój. Opieram się na wszechstronnej, przemyślanej ofercie, która charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i doborem usług pod Klienta. 

W efekcie, obok tradycyjnej działalności rachunkowej pomagamy w wielu innych pokrewnych usługach, poczynając od prostych czynności, takich jak na przykład przygotowanie dokumentacji na zaciągnięcie kredytu poprzez factoring, leasing czy rozliczanie dotacji - w tym unijnych.

 

Prowadząc rozliczenia finansowe

Twojej firmy zapewniamy

  • świadczenie usług księgowych bez przerw chorobowo - urlopowych
  • wykwalifikowanych pracowników i specjalizowaną wiedzę
  • spokój i poczucie bezpieczeństwa

Kancelaria Podatkowa RACHUBA

25-355 Kielce, ul. Zagórska 24, lok. 37, III p. tel/fax 41 368 90 14, mail: rachuba@rachuba.net.pl

 

GODZINY PRACY BIURA - pn-pt od 8 do 16

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem